DuoLife Keratin Hair Complex

DuoLife Keratin Hair Complex

Nowość od DuoLife!

Zacznijmy od tego, że płynne suplementy diety cieszą się coraz większą popularnością. Jest to spowodowane tym, iż:

  1. Płynna forma suplementu gwarantuje niezwykle szybkie wchłanianie się przyjmowanych substancji do organizmu.
  2. Z łatwością można odmierzyć podawaną porcję produktu.
  3. Komfort zażywania suplementu. Nie stwarza problemów przy przełykaniu, tak jak w przypadku tabletki czy kapsułki.

Płynne suplementy częstą nie są polecane ze względu na zawartość konserwantów przedłużających żywotność produktu. Firma DuoLife nie stosuje tych konserwantów, stąd płynne produkty nadają się do spożycia w ciągu 30 dni od daty otwarcia. Otwarty produkt wymaga także przechowywania w lodówce.

Keratin Hair Complex działa w trzech krokach

Po pierwsze, pomaga włosom rosnąć – Dzięki zawartości ekstraktu z opuncji figowej oraz czarnego bzu wpływa na pobudzenie włosów do wzrostu.

Po drugie, hamuje wypadanie włosów – Kompozycja składników nie jest przypadkowa, jest skonstruowana tak, aby składniki uzupełniały się wzajemnie. W ten sposób tworzą płynną Keratynową Terapię Odżywczą Włosa.

Po trzecie, dodaje włosom objętości i gęstości – Owoce amli zawarte w preparacie dostarczają dawkę witaminy C, która jest odpowiedzialna m.in. za kondycję skóry głowy. Dzięki zdrowej skórze proces budowy łodygi włosa nie jest zaburzony, a włosy nie wypadają nadmiernie. Ekstrakt z pestek winogron natomiast stymuluje cebulki włosów i je odżywia. Podsumowując, struktura włosa staje się ulepszona, a jego warstwa ochronna- uszczelniona.

Zachęcamy do przetestowania nowości, znajdziesz ją w naszym sklepie www.sklep.eDrNona.pl w dziale DuoLife > DuoLife Keratin.

 

 

DuoLife Keratin Hair Complex

Jak dbać o stopy latem?

DuoLife Keratin Hair Complex

Właściwości awokado

Nowszy wpis