Jak stosować herbatę Gonseen Dr. Nona? Recepty

dr-nona-herbata-gonseen

Herbata Gonseen Dr Nona jest naparem idealnym do picia w pierwsze, jesienne dni ale także suplementem diety pomocnym w zwalczaniu rozmaitych chorób i dolegliwości. Już dziś możesz przekonać się o jej dobroczynnym wpływie na ciało i duszę.

Masz zmęczone oczy?
Oczy męczą się na skutek długiej pracy przy komputerze, przy złym oświetleniu, długim czytaniu i oglądaniu telewizji.Przygotuj sobie kompresy z uprzednio zużytej saszetki herbaty Gonseen (trzymanej w lodówce). Połóż się lub usiądź wygodnie, namocz w gorącej wodzie dwie wykorzystane saszetki Gonseen. Połóż je na 7-10 minut na powieki.

Masz katar?
Ciepły napar Herbaty Gonseen zakraplaj do nosa 6-8 razy dziennie (1 łyżeczka na ½ filiżanki wody). Bardzo skuteczne u dzieci.

Przeziębiłaś się?
4-5 filiżanek świeżo zaparzonej herbaty Gonseen poprawi Twoje samopoczucie. Jeśli podczas epidemii grypy nie możesz sobie pozwolić na ograniczenie kontaktów z ludźmi, profilaktycznie należy wypijać 2-3 filiżanki dziennie.

Bolą Cię plecy lub stawy?
Na bolące miejsca można przykładać kompresy z wykorzystaniem saszetek. Przygotuj oliwkę z Herbatą Gonseen: 8-10 saszetek połóż do szklanego słoika, zalej oliwą z oliwek i gotuj w kąpieli wodnej przez 40 minut. Postaw w ciemnym miejscu na 2 doby. Potem wyciśnij saszetki i przecedź oliwę do czystego naczynia. Tak przygotowaną oliwkę stosujemy do masażu bolących części ciała.

Wypadają Ci włosy?
Pierwsza rada: pija rano herbatę Gonseen. Usuwając stres hamujesz proces wypadania włosów. Oprócz tego dostarczasz niezbędnych do wzrostu włosów witamin i minerałów.
Zewnętrznie: płucz włosy Herbatą Gonseen – 3 wykorzystane saszetki zalej ½ litra gorącej wody i parz przez 20 minut. Wykonuj ten zabieg co najmniej 2 razy w tygodniu.

Twoja skóra straciła elastyczność?
Przygotuj krem z Herbatą Gonseen. Weź 1 łyżkę śmietany, dodaj 1 łyżeczkę naparu z Gonseen (1 saszetka na 1 szklankę), dodaj 30 kropli oliwy i wymieszaj. Nałóż przygotowaną mieszankę na wilgotną skórę i zostaw na 15 – 20 minut. Po 20 minutach pozostałości zetrzyj chusteczką hignieniczną. Codzienne stosowanie Gonseen nadaje skórze wspaniały kolor.

Dokuczają Ci zaparcia?
Pij przed snem chłodną Herbatę Gonseen (zaparzaj nie więcej niż 10 minut) ze świeżym (surowym) mlekiem w proporcji 1:1.

Poparzyłaś się?
Nasącz gazik naparem Gonseen i przyłóż na poparzone miejsce. Stale zwilżaj gazik, żeby nie wysychał i nie był chłodny. Ta właściwość herbaty Gonseen została odkryta zupełnie przypadkowo – jeden z dystrybutorów produktów Dr. Nona poparzył się gorącą herbatą Gonseen i ku jemu ogromnemu zdziwieniu na ciele nie było żadnych śladów.

Masz wysokie ciśnienie, wysoki poziom cholesterolu we krwi?
Aby ustrzec się przed wylewem trzeba pić regularnie Herbatę Gonseen, która obniża ciśnienie i poprawia krążenie krwi w mózgu.

Masz złe wyniki krwi?
Herbata Gonseen stymuluje szpik kostny do wytwarzania krwi oraz oczyszcza ją ze szkodliwych substancji. Jednocześnie aktywizuje pracę wątroby i śledziony, dzięki czemu wzbogaca krew w witaminy.

 

Jak stosować herbatę Gonseen Dr. Nona? Recepty

Dr. Nona kontra łuszczyca

Jak stosować herbatę Gonseen Dr. Nona? Recepty

Choroba w odcieniach bieli – terapia Dr. Nona

Nowszy wpis