Dr. Nona pomaga w leczeniu bezpłodności

bezplodnoscW przeciągu ostatnich 10 lat, dzięki wykorzytaniu preparatów Dr. Nona osiągnięto pozytywne efekty w leczeniu bezpłodności w 143 przypadkach. Najczęstrzą grupą pacjentów proszących o pomoc są ludzie którzy przeszli już terapię antybiotykową, hormonalną lub są po zabiegach chirurgicznych. Z pośród 143 par małżeńskich w 85% przyczyną niepłodnośći były przebyte choroby infekcyjne, u 15% zaburzenia hormonalne.

Terapia Dr. Nona składa się z trzech etapów.

1 etap – przygotowawczy, trwający 2-3 miesiące. W tym okresie nie zaleca się zachodzenia w ciążę. Ważne jest kompleksowe stosowanie preparatów.
Wewnętrznie: Gonseen, Okseen, Reumosen, Faza-3, Yamseen, Dakseen, Soupsen.
Zewnętrznie: Maseczka (na głowę, okolice podbrzusza, krzyżowo – lędźwiową, nogi), Krem Dynamiczny (rano), Balsam Solaris (wieczorem), Krem dla grupy krwi (na noc).

2 etap – kontynuować procedurę do momentu zajścia w ciążę.
3 etap – zaczyna się od momentu zajścia w ciążę i trwa do 16 – 18 tygodnia.
Wewnętrznie: Gonseen, Ravseen, Faza3, Yamseen, Dakseen, Supseen, Chocoseen
Zewnęrznie: kąpiel w solach, balsam Solaris, Mleczko do twarzy, Szampon do codziennego użytku.

Preparaty Dr. Nona znakomicie usuwają procesy zapalne, zrosty i normalizują funkcje gruczołów wydzielania wewnętrznego – przysadki, tarczycy, jajników, jąder i prostaty. W okresie ciąży usuwaja zatrucia ciążowe i poprawiają samopoczucie.

Oto kilka realnych przykładów pacjentek, które dzięki Dr. Nona, zostały wyleczone i zaszły w ciążę.

Pacjentka, lat 42
W 200r. zgłosiła się pacjentka z problemem nie trzymania moczu i przewlekłym zapaleniem pęcherza moczowego spowodowany pojawieniem się zrostów. 17 lat wcześniej przebyła ciężką poporodową sepsę i zapalenie otrzewnej na skutek ropniaka w tylnym spojeniu macicy. Nastąpił zrost tej części macicy z pęcherzem moczowym. W wieku 36 lat utworzył się włókniak, którego leczenie zaczęto po przez wykorzystanie preparatów Dr. Nona. Po trzech miesiącach włókniak się zmniejszył a pacjentka zaszła w ciążę, która przebiegła bez problemowo. Urodził się chłopiec, 4200g.

Pacjentka, 25 lat
Zwróciła się o pomoc w 2004r. ze schorzeniem endometriozy jajników, macicy, jamy brzusznej. Przez rok stosowała terapię hormonalną. Bez rezultatów. Odmówiła zalecanej operacji chirurgicznej usunięcia macicy i jajników. Przez 8 miesięcy stosowała kuracje preparatami Dr. Nona. Zaszła w ciążę i urodziła syna o wadze 2800g.

Pacjentka, 35 lat
Zwróciła się o pomoc w 2002r. w leczeniu bezpłodności. Przeszła dwie ciąże pozamaciczne, wielotorbilowatość jajników. Przeszła operację po której został jej jajowód  i jedna trzecia jajnika. Po 10 miesięcznej kuracji preparatami Dr. Nona, urodziła chłopca przez cesarskie cięcie o wadze 3000g.

Dzięki Dr. Nona, doszło do 143 porodów dzięki którym przyszło na świat 125 chłopców i 18 dziewczynek.

Źródło: “Znakomite rezultaty stosowania preparatów Dr. Nona w praktyce medycznej. Tezy referatów”.

Dr. Nona pomaga w leczeniu bezpłodności

Leczenie skutków radioterapii z zastosowaniem preparatów Dr Nona

Dr. Nona pomaga w leczeniu bezpłodności

Jezyk odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia

Nowszy wpis