Do szkoły z produktami Dr. Nona

nauka

Nowy rok szkolny tuż tuż. Nasze dzieci pójdą do szkół i przedszkoli. W codziennej bieganinie często zapominamy, że dziecku nie tylko należy kupić książki i zeszyty. W pierwszej kolejności należy przygotować samo dziecko.Powszechnie uważa się, że kiedy dziecko, chodząc po deszczu przemoczy nogi, to z pewnością się przeziębi. A to nieprawda.

W rzeczywistości nie ma związku, między chorobą i mokrymi nogami. Przyczyną choroby są wirusy. Dlatego podczas chłodnej, wilgotnej pogody na choroby bardziej narażone są dzieci, które rzadko wychodzą z domu. Ponieważ podczas wysokiej wilgotności w ciepłych zamkniętych pomieszczeniach, ludzie atakowani są przez miliony wirusów. Dlatego jesienią i zimą dzieci chorują na przeziębienia częściej niż latem. Kiedy jest zimno większa ilość osób gromadzi się w zamkniętych pomieszczeniach, a to zwiększa możliwość zakażenia.

Doktor Nona opracowała zestaw preparatów dla wzmocnienia układu odpornościowego u dzieci. Kiedy prześledzimy rozkład dnia naszego dziecka, z jego stresem, negatywnymi emocjami, stałym atakiem wolnych rodników, możemy zauważyć: razem z naszymi dziećmi jesteśmy na prostej drodze do najcięższych chorób. Jak zmienić tę sytuację i pokonać stres? Bardzo prosto. Wystarczy zastosować się do zaleceń samej Dr. Nony.

Rano: Nałóż na dłonie dziecka niewielką ilość Kremu Dynamicznego i delikatnie głaszcz je. Uśmiechaj się do niego, koniecznie. Włącz wesołą muzykę. Mycie i ubieranie potraktuj jak wesołą zabawę. Razem z dzieckiem zrób poranną gimnastykę – pożyteczne dla Ciebie i dziecka. Możesz wcześniej zrobić poranny prysznic z Szamponem codziennego użytku – który orzeźwi i pobudzi organizm dziecka.

Wieczór: Koniecznie pochwal dziecko. Opowiedz mu lub przeczytaj jakąś historię ze szczęśliwym zakończeniem. Naucz się, że w domu nie rozmawia się o pracy i problemach (przy dziecku). Codziennie poświęć 2 godziny wyłącznie dla dziecka. Zobaczysz jak zmieni się Twoje dziecko. Będzie silniejsze i zdrowsze. Już w łóżku, przed snem, pomasuj dłonie i stopy dziecka Kremem Dynamicznym. Czy pamiętasz, że powinno się przytulać dziecko co najmniej 8 razy dziennie? Dwa razy w tygodniu zrób dziecku kąpiel z Kwartetem Soli. Naucz je jak relaksować się.

Ludzką naturą jest szukanie przyczyn choroby gdzieś na zewnątrz, poza nami. Jesteśmy w stanie obwiniać każdego i poświęcić swoje życie, broniąc dzieci przed każdym i wszystkim, oprócz nas samych. Wybrać sobie wroga jest znacznie łatwiej, niż go znaleźć.Niestety, często takim wrogiem dla swoich dzieci jesteśmy sami. A wystarczy tak niewiele: oderwać się od telewizora czy gazety i podarować godzinę swojemu dziecku!

Preparaty „Dr. Nona” dla dzieci – przygotowanie do szkoły:

Okseen – po 1 kapsułce rano podczas śniadania,
Płyn do płukania jamy ustnej – 3-5 razy dziennie,
Gonseen – 1 saszetka na ½ l gorącej wody – wypić w ciągu dnia,
Kwartet soli – kąpiele nóg lub kąpiele w wannie
Krem Dynamiczny – masaż,
Dakseen – 1/3 płytki dziennie.

 

Do szkoły z produktami Dr. Nona

Zagrożenia klimatyczne

Do szkoły z produktami Dr. Nona

Magiczne aromaty „Dr.Nona” oraz kilka praktycznych porad stosowania perfum

Nowszy wpis