Rewolucyjne działanie witaminy D

witamina D

Witamina D to grupa rozpuszczalnych w tłuszczach steroidowych organicznych związków chemicznych, które wywierają wielostronne działanie fizjologiczne, przede wszystkim w gospodarce wapniowo-fosforanowej oraz utrzymywaniu prawidłowej struktury i funkcji kośćca.

Witamina D wpływa na:

  • układ kostny
  • układ nerwowy i mięśniowy
  • układ immunologiczny
  • układ krążenia
  • układ rozrodczy

Na temat działania witaminy D w samym 2009 roku powstało ponad 3 tys. prac naukowych, w których opisywano bezpośredni wpływ tego składnika na zmniejszenie ryzyka zachorowań na nowotwór piersi, zawał serca oraz stwardnienie rozsiane.

Zwiększenie przyjmowanej dawki witaminy D do 200 jednostek dziennie, jest skutecznym lekarstwem w walce z rakiem piersi. Jednym z prekursorów antynowotworowego działania witaminy D jest dr. Cedric Garland, który uważa, że witamina D odgrywa ogromną rolę w utrzymywaniu spójności tkanek.

Zdaniem badacza, zaburzenie sygnalizacji międzykomórkowej wynikające z braku wit. D może prowadzić do upośledzenia naturalnych mechanizmów wzajemnej kontroli, którą sprawują nad sobą sąsiadujące ze sobą komórki. Zgodnie z hipotezą DINOMIT, efektem jest właśnie rozwój nowotworu.

Co ciekawe przemysł farmaceutyczny ciągle szuka lekarstwa na raka i nadal nie akceptuje żadnego innego rodzaju leczenia jak chemioterapia i kosztowne leki. Całkowicie ignoruje wyniki badań naturalnych metod zwalczania nowotworów i jest w pełni obojętny doniesieniom o prawdziwych przypadkach ludzi, którzy zostali całkowicie wyleczeni.

Odpowiedź jest dość oczywista a zarazem szokująca. Tak naprawdę nikomu z tego grona nie zależy na tym, aby takie lekarstwo kiedykolwiek powstało lub ujrzało światło dzienne. Wszelkie tego typu doniesienia są skutecznie tłumione a naukowcy, którzy chcą ogłosić światu swoje wyniki badań są automatycznie uciszani i pozbawiani wiarygodności. Dlatego powinniśmy się bardziej zainteresować naturalnymi metodami leczenia a także profilaktyką, która uchroniłaby nas przed wieloma chorobami.

W celu zwiększenia witaminy D w naszym organizmie, zażywajmy częstych kąpieli słonecznych a także przyjmujmy pokarmy które są jej bogatym źródłem (ryby, ser żółty, jajka, mleko). Witamina D dostępna jest również w tabletkach.

Jeśli chodzi o kosmetyki Dr Nona to jest ona obecna w takich preparatach jak: Goldseen, Dakseen, zupka regenerująca Soupseen oraz coś dla dzieci – Chocoseen.

Rewolucyjne działanie witaminy D

Komplementarne zastosowanie preparatów Dr Nona w leczeniu AIDS

Rewolucyjne działanie witaminy D

Dużo ruchu – dużo szczęścia!

Nowszy wpis